fbpx

O mnie

Cześć, jestem Sylwia. Odkąd pamiętam ciągle czegoś szukam, w czymś szperam i coś przestawiam. Na hasło „z drugiej ręki” reaguję w okamgnieniu. Uwielbiam nadawać nowe życie starym przedmiotom. Obsesyjnie wysłuchuję ludzi. Chłonę gesty i mimikę. W relacjach staram się być prawdziwa (cokolwiek to znaczy). Pomimo introwertycznej natury mam coś do powiedzenia. Nie muszę krzyczeć żeby mnie zauważono. Jako mama staram się angażować zamiast poświęcać, a w miłości nieustannie uczę się trudnej sztuki wymiany usług. Zanim zaczęłam fotografować sporo pisałam, no i nadal piszę. To moje mikromomenty emocji.

Od dziecka zajmowałam się muzyką i byłam przekonana, że tak już zostanie. Kocham muzykę i jestem zafascynowana jej pozytywnym wpływem na rozwój człowieka. Wiele w moim życiu się zmieniło, gdy na świecie pojawiły się dzieci. Fotografia, początkowo nieśmiała zabawa przerodziła się w radość tworzenia i stała się moją pasją. Nigdy wcześniej nie myślałam o niej na poważnie. Zaczęło się banalnie. Sześć lat temu założyłam bloga i chciałam mieć „ładne” zdjęcia. Z biegiem czasu coraz mocniej pochłaniało mnie fotografowanie ludzi, a zwłaszcza portretowanie kobiet. Po kilku latach zrozumiałam, że fotografia, to nie tylko przyjemny dla oka obrazek. To coś więcej. Dla mnie, to chwycona prawda, która wywołuje emocje.

Wykonuję sesje rodzinne, portretowe i wizerunkowe. Spotkanie z Tobą, to czas tu i teraz. Cierpliwie czekam na właściwy moment, by nacisnąć spust migawki. Kadr jest niczym ciało. To zapis Twojej historii. Jeśli uważasz, że mogę pomóc Ci ją opowiedzieć, napisz do mnie

Zapytaj o wolny termin